• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Termelesi minosegbiztositasi csoportvezeto

Vállalatunk több mint 1.300 f?nek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több mint negyed évszázada. A német Wolf csoport leányvállalata, a Prec-Cast Öntödei Kft.  Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója.

Tudtad, hogy…

  • vállalatunk több, mint 30 éves?
  • termékeink prémium és luxusautókba kerülnek beépítésre (BMW, Mercedes, Audi)?
  • miénk a jöv?, hiszen a könny? alumínium termékek elengedhetetlenek az elektromos autók számára (BMW i3, BMW i8)?
  • gyártásunk jelent?s része már önt?robotokkal folyik?
  • megmunkáló üzemünkben 46 automata berendezés, valamint csiszolórobotok vannak?
  • a tulajdonos beruházásainak köszönhet?en Európában egyedülálló technológiával rendelkezünk?

Tapasztalt munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Termelési min?ségbiztosítási csoportvezet?

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • A termelési min?ségügyi csoport munkatársainak szakmai vezetése és fejlesztése;
  • A csoport munkatársainak koordinálása személyügyi kérdésekben (er?forrás allokáció, szabadságok tervezése, kezelése, teljesítmény értékelése stb.)
  • A termel?üzemek szakmai támogatása a felmerül? min?ségügyi kérdésekben;
  • A min?ségügyi szemlélet fejlesztése;
  • A Vev?i min?ségügyi vezet?kkel közösen a vállalat min?ségirányítási rendszerével összefügg? kérdések szakmai képviselete, az ezekhez tartozó feladatok önálló irányítása;
  • A Vev?i min?ségügyi vezet?kkel együttesen a min?ségirányítási célkit?zések meghatározása, programok kidolgozása;
  • Az új (NPI – New Product Implementation) vev?i projektek szakmai támogatása;
  • Rendszeres jelentések készítése a felmerült gyártási, min?ségi és egyéb problémákról;
  • Gyártás során felmerül? min?ségi problémák elemzése és a megfelel? intézkedések definiálása a társosztályok bevonásával;
  • Javító intézkedések hatékonyságának nyomon követése.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Fels?fokú (f?iskolai, egyetemi) végzettséggel rendelkezel els?sorban min?ségügyi, m?szaki területen (gépészmérnök, anyagmérnök stb.);
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalatod van az autóiparban;
  • Koordináltad már kisebb csapat munkáját, akár projektjelleggel is;
  • Angolul vagy németül magabiztosan kommunikálsz írásban és szóban egyaránt;
  • Ismered az IATF 16949 autóipari szabványt;
  • Megoldás orientáltan gondolkodsz, a min?ségügyi szemléletmód nem kérdés számodra, ezt bárhol, bármikor érvényesíted is;
  • Ha szükséges, konfrontálódsz, kiállsz a min?ségügyi alapelvek mellett.

Amennyiben Rád esik a választásunk:

  • Versenyképes jövedelmet és a munkába járáshoz „pool car”-t kínálunk;
  • Stabil munkahelyet, szakmai fejl?dési lehet?séget biztosítunk.

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Jelentkezéseket e-mailben várjuk!  e.csaszar@preccast.hu

Egyéb munkák ebben a kategóriában