• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Targoncás/anyagmozgató

Vállalatunk több mint 1.100 főnek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több mint negyed évszázada. A német Wolf csoport leányvállalata, a Prec-Cast Öntödei Kft.  Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója.

Tudtad, hogy…

  • vállalatunk több, mint 30 éves?
  • termékeink prémium és luxusautókba kerülnek beépítésre (BMW, Mercedes, Audi)?
  • miénk a jövő, hiszen a könnyű alumínium termékek elengedhetetlenek az elektromos autók számára (BMW i3, BMW i8)?
  • gyártásunk jelentős része már öntőrobotokkal folyik?
  • megmunkáló üzemünkben 46 automata berendezés, valamint csiszolórobotok vannak?
  • a tulajdonos beruházásainak köszönhetően Európában egyedülálló technológiával rendelkezünk?

Tapasztalt munkatársakat keresünk öntödei területre az alábbi munkakörbe:

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Olvasztókemencék pakolása, műszakonkénti salakozása;
  • Anyagmozgatás;
  • Fémszállítás és kezelés;
  • Ötvözetváltás hőntartó kemencében.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Szakmunkás végzettséged van (az érettségid előnyként értékeljük);
  • Öntödei területen szereztél már tapasztalatot;
  • Van targoncás jogosítványod és 1-2 év targonca vezetői tapasztalatod;
  • Több műszakos munkarendet tudsz vállalni.

Amennyiben Rád esik a választásunk:

  • Versenyképes jövedelmet kínálunk;
  • Támogatjuk a munkába járásod;
  • Stabil munkahelyet, szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk.

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Jelentkezéseket e-mailben várjuk!

e-mail: job@preccast.hu

Tel: +36-47/523-460

Egyéb munkák ebben a kategóriában