• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Szerszámkészítő

Vállalatunk több mint 1.100 főnek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több mint negyed évszázada. A német Wolf csoport leányvállalata, a Prec-Cast Öntödei Kft.  Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója.

Tudtad, hogy…

  • vállalatunk több, mint 30 éves?
  • termékeink prémium és luxusautókba kerülnek beépítésre (BMW, Mercedes, Audi)?
  • miénk a jövő, hiszen a könnyű alumínium termékek elengedhetetlenek az elektromos autók számára (BMW i3, BMW i8)?
  • gyártásunk jelentős része már öntőrobotokkal folyik?
  • megmunkáló üzemünkben 46 automata berendezés, valamint csiszolórobotok vannak?
  • a tulajdonos beruházásainak köszönhetően Európában egyedülálló technológiával rendelkezünk?

Szakképzett, tapasztalt és pályakezdő munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe, azonnali belépéssel:

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Nyomásos alu (cink) öntőformák, stancoló szerszámok, megmunkáló gépek befogó készülékeinek összeépítése, javítása, karbantartása.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Szerszámkészítő szakmunkás végzettséged van;
  • Komoly, több éves szakmai, gyakorlati tapasztalattal rendelkezel;
  • A rajzolvasás gyakorlat és a jó a kézügyesség alapfeltétel;
  • A több műszakos munkavégzést vállalod.
  • Az érettségit, illetve egyéb műszaki végzettséget előnyként értékeljük.

Amennyiben Rád esik a választásunk:

  • Versenyképes jövedelmet kínálunk, tapasztalattól függően akár havi br. 300.000 – 450.000 Ft*
  • Támogatjuk a munkába járásod;
  • Stabil munkahelyet, szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk.

(*műszakpótlékkal, havi 1 nap túlórával, bejárástámogatással együtt, a vállalati prémiumok ezen felül számítandók)

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Jelentkezéseket e-mailben várjuk!

e-mail: job@preccast.hu

Tel: +36-47/523-460

Egyéb munkák ebben a kategóriában