• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Stratégiai beszerző

Vállalatunk közel 1.300 fÅ‘nek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több mint negyed évszázada. A német Wolf csoport leányvállalata, a Prec-Cast Öntödei Kft.  Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója.

Tudtad, hogy…

  • vállalatunk elmúlt 30 éves?
  • termékeink prémium és luxusautókba kerülnek beépítésre (BMW, Mercedes, Audi)?
  • miénk a jövÅ‘, hiszen a könnyű alumínium termékek elengedhetetlenek az elektromos autók számára (BMW i3, BMW i8)?
  • gyártásunk jelentÅ‘s része már öntÅ‘robotokkal folyik?
  • megmunkáló üzemünkben 46 automata berendezés, valamint csiszolórobotok vannak?
  • a tulajdonos beruházásainak köszönhetÅ‘en Európában egyedülálló technológiával rendelkezünk?

Tapasztalt munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Stratégiai beszerzÅ‘

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Beszállítók felkutatása, kiválasztása, kvalifikálása, értékelése;
  • Saját felelÅ‘sségi körbe tartozó beszállítók folyamatos fejlesztése;
  • Aktív részvétel a beszerzést érintÅ‘ stratégiai célok megvalósításában;
  • Beszállítói stratégiák kidolgozása és implementálása a kijelölt felelÅ‘sségi területen;
  • Saját felelÅ‘sségi körbe tartozó beszállítókkal kapcsolatos kockázatelemzés;
  • Piackutatások lefolytatása, ajánlatkérések, ajánlatok elemzése és kiértékelése;
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerzÅ‘déskötések;
  • FelelÅ‘sségi kört érintÅ‘ projektek szakmai támogatása;
  • Az operatív beszerzÅ‘k támogatása szakmai kérdésekben;
  • Anyaggazdálkodás és logisztika támogatása, hogy minimális készlet mellett biztosítható legyen a magas fokú szállítási biztonság;
  • A beszerzési folyamathoz tartozó teljes körű dokumentáció.

Téged keresünk, amennyiben:

  • FelsÅ‘fokú (fÅ‘iskolai, egyetemi) végzettséggel rendelkezel;
  • Műszaki és kereskedelmi érzékkel vagy megáldva;
  • 2-4 éves termelÅ‘ vállalatnál szerzett beszerzési tapasztalatod van, proaktívan készülsz a termeléshez szükséges beszerzések biztosításával;
  • Aktív, napi szintű kommunikációra képes angol és/vagy német nyelvtudásod van;
  • Magabiztosan kommunikálsz beszállítókkal, partnercégekkel, ismered a különbözÅ‘ tárgyalási technikákat és alkalmazod is;
  • Microsoft Office csomag magas szintű ismerete, kiemelten Excel;
  • Ha dolgoztál már valamilyen vállalatirányítási rendszerben, örömmel vesszük tudomásul;
  • Megoldásorientáltan gondolkodsz, rendszerszemléletű vagy, önállóan is kiválóan helytállsz, de csapattagként is együttműködÅ‘ vagy.

Amennyiben Rád esik a választásunk, munkádat:

  • Versenyképes jövedelemmel;
  • Munkába járás támogatásával;
  • Önálló, változatos és felelÅ‘sségteljes feladatokkal;
  • Stabil munkahellyel, szakmai fejlÅ‘dési lehetÅ‘ségekkel díjazzuk.

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Jelentkezéseket e-mailben várjuk! e.csaszar@preccast.hu

Egyéb munkák ebben a kategóriában