• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

NPI mérnök

Vállalatunk több mint 1.400 f?nek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több mint negyed évszázada. A német Wolf csoport leányvállalata, a Prec-Cast Öntödei Kft.  Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója.

Tudtad, hogy…

  • vállalatunk több, mint 30 éves?
  • termékeink prémium és luxusautókba kerülnek beépítésre (BMW, Mercedes, Audi)?
  • miénk a jöv?, hiszen a könny? alumínium termékek elengedhetetlenek az elektromos autók számára (BMW i3, BMW i8)?
  • gyártásunk jelent?s része már önt?robotokkal folyik?
  • megmunkáló üzemünkben 46 automata berendezés, valamint csiszolórobotok vannak?
  • a tulajdonos beruházásainak köszönhet?en Európában egyedülálló technológiával rendelkezünk?

Munkatársunkat keressük az alábbi munkakörbe:

NPI Mérnök

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • NPI projektek (új termékek bevezetése) teljeskör? menedzselése és koordinálása:
  • A projektekkel kapcsolatos egyeztetések m?szaki témákban a társterületekkel (gyártás, min?ségbiztosítás, termékfejlesztés), a német kollégákkal és a vev?kkel;
  • Id?tervek készítése, az ütemterv nyomonkövetése, betartásának felügyelete;
  • Aktív részvétel az új termékek gyárthatósági vizsgálatában, Control Plan illetve FMEA készítésében, valamint a bels? dokumentációk kialakításában (Flow, Chart, Layout)
  • Próbagyártások levezénylése, kiértékelése, azok dokumentálása;
  • Prototípus és nullszéria gyártások koordinálása a vev?i igényeknek megfelel?en;
  • Meglév? és új vev?kkel való kapcsolattartás (kizárólag m?szaki és termékfejlesztési szinten);
  • Gyártásfejleszt? javaslatok kidolgozása.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Fels?fokú m?szaki végzettséged van (preferáltan gépészmérnök);
  • Min. 1-2 éves gyártóvállalatnál szerzett tapasztalattal rendelkezel;
  • Angol és/vagy német nyelvtudásod aktív, magabiztosan kommunikálsz és nem félsz használni (napi szinten szükséges!);
  • Gyorsan tanulsz, képes vagy a komplex és több szálon futó eseményeket átlátni és összefogni az adott projektet, cél- és feladatorientáltan szervezed a munkádat;
  • Képes vagy alkalmazkodni, tudsz önállóan, vagy egy csapat tagjaként m?ködni;
  • A problémák megoldására fókuszálsz, nem ijedsz meg, ha egy projekt id?közben változik és újra kell tervezni.

El?nyként értékeljük:

  • Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalatod (IATF16949 szabványismeret).

Amennyiben Rád esik a választásunk:

  • Egy átfogó betanítás vár Rád az érintett területek szakembereinek támogatásával, ahol megtanulhatod az autóipari projektek koordinálásának fortélyait;
  • Munkádat versenyképes jövedelemmel, munkába járás támogatásával és szakmai fejl?dési, valamint el?relépési lehet?ségekkel díjazzuk.

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Jelentkezéseket e-mailben várjuk! csaszar.emese@preccast.hu

Egyéb munkák ebben a kategóriában