• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Logisztikai vevo kapcsolattarto

Vállalatunk több, mint 1.400 f?nek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több mint negyed évszázada. A német Wolf csoport leányvállalata, a Prec-Cast Öntödei Kft.  Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója.

Tudtad, hogy…

  • vállalatunk több, mint 30 éves?
  • termékeink prémium és luxusautókba kerülnek beépítésre (BMW, Mercedes, Audi)?
  • miénk a jöv?, hiszen a könny? alumínium termékek elengedhetetlenek az elektromos autók számára (BMW i3, BMW i8)?
  • gyártásunk jelent?s része már önt?robotokkal folyik?
  • megmunkáló üzemünkben 46 automata berendezés, valamint csiszolórobotok vannak?
  • a tulajdonos beruházásainak köszönhet?en Európában egyedülálló technológiával rendelkezünk?

Tapasztalattal rendelkez? munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

LOGISZTIKAI DISZPONENS (vev?i kapcsolattartó)

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Vev?kkel, szállító partnerekkel történ? folyamatos, proaktív írásos és telefonos kapcsolattartás;
  • Vev?i megrendelések nyomon követése, kezelése, tervezése
  • Szállítási indítványok készítése, kiszállítások szervezése és koordinálása;
  • Fuvarnyilvántartás vezetése, nyomon követése;
  • A kapcsolódó szervezeti egységekkel (termelés, raktár, min?ségbiztosítás) aktív és szoros együttm?ködés;
  • Aktív szerepvállalás a mindennapi hatékony ügymenetben;
  • Kimutatások készítése és kezelése.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Fels?fokú, esetleg középfokú szakirányú (logisztikai) végzettséged van;
  • Termel? vállalatnál szereztél 1-3 éves tapasztalatot logisztikán vagy vev?i kapcsolattartás területén;
  • Magabiztosan, napi intenzív kommunikációra képes szinten beszélsz angolul, vagy németül;
  • Er?s felhasználói számítógépes ismereteid vannak (MS Office programok);
  • Kiválóan kommunikálsz és tudsz priorizálni, jó a szervez?készséged;
  • Vev?központú a szemléletmódod;
  • Autóiparban vagy elektronikai iparban szerzett tapasztalatot el?nyként értékeljük.

Ha Rád esik a választásunk, munkádat:

  • Versenyképes jövedelemmel;
  • Munkába járás támogatásával;
  • Önálló, változatos és felel?sségteljes feladatokkal;
  • Stabil munkahellyel, szakmai fejl?dési lehet?ségekkel díjazzuk.

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Jelentkezéseket e-mailben várjuk! e.csaszar@preccast.hu

Egyéb munkák ebben a kategóriában