• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

IT rendszermérnök

Vállalatunk több mint 1.200 főnek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több mint negyed évszázada. A német Wolf csoport leányvállalata, a Prec-Cast Öntödei Kft.  Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója.

Tudtad, hogy…

  • vállalatunk több, mint 30 éves?
  • termékeink prémium és luxusautókba kerülnek beépítésre (BMW, Mercedes, Audi)?
  • miénk a jövő, hiszen a könnyű alumínium termékek elengedhetetlenek az elektromos autók számára (BMW i3, BMW i8)?
  • gyártásunk jelentős része már öntőrobotokkal folyik?
  • megmunkáló üzemünkben 46 automata berendezés, valamint csiszolórobotok vannak?
  • a tulajdonos beruházásainak köszönhetően Európában egyedülálló technológiával rendelkezünk?

Több száz számítógépet és számítógépfelhasználót működtető, nemzetközi hátterű informatikai rendszereink üzemeltetésére keresünk tapasztalt

IT Rendszermérnököt

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • vállalati felhasználók támogatása;
  • informatikai rendszerek üzemeltetése;
  • szoftverek telepítése;
  • vállalatirányítási rendszer üzemeltetésében KEY user;
  • riportok, lekérdezések készítése.

Téged keresünk, amennyiben:

  • felsőfokú informatikai végzettséged van (IT mérnök, rendszergazda);
  • rendelkezel integrált vállalatirányítási rendszer ismerettel - ERP (INFOR preferáltan);
  • Microsoft Active Directory -ban, valamint HyperV virtualizációban szerzett több éves gyakorlatod van;
  • Microsoft Exchange ismeretekkel és gyakorlattal rendelkezel;
  • Microsoft SQL adminisztrációs ismereteid vannak;
  • Hálózati ismereteid vannak, Cisco CLI;
  • ERP rendszerek felügyeletében és felhasználói támogatásban szereztél gyakorlatot;
  • minimum 3 év szakmai tapasztalatod szereztél már korábban;
  • angolul vagy németül kommunikációs szinten beszélsz.

Ha Rád esik a választásunk, munkádat:

  • versenyképes jövedelemmel és vállalati prémium juttatással;
  • munkába járás támogatásával;
  • stabil munkahellyel, szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségekkel díjazzuk.

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Jelentkezéseket e-mailben várjuk: e.csaszar@preccast.hu

Egyéb munkák ebben a kategóriában