• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

EHS vezető

Vállalatunk közel 1.300 főnek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több mint negyed évszázada. A német Wolf csoport leányvállalata, a Prec-Cast Öntödei Kft.  Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója.

Tudtad, hogy…

  • vállalatunk több, mint 30 éves?
  • termékeink prémium és luxusautókba kerülnek beépítésre (BMW, Mercedes, Audi)?
  • miénk a jövő, hiszen a könnyű alumínium termékek elengedhetetlenek az elektromos autók számára (BMW i3, BMW i8)?
  • gyártásunk jelentős része már öntőrobotokkal folyik?
  • megmunkáló üzemünkben 46 automata berendezés, valamint csiszolórobotok vannak?
  • a tulajdonos beruházásainak köszönhetően Európában egyedülálló technológiával rendelkezünk?

Tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

EHS vezető

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Munka-, Tűz-, Egészség- és Környezetvédelmi feladatok koordinálása és irányítása;
  • Vállalati szintű szabályzatok kidolgozása, bevezetése és fenntartása;
  • ISO 45001 szabvány bevezetésének koordinálása;
  • A dolgozók munkahelyi biztonságának javítása a munka-és balesetvédelmi tudatosság és vállalati kultúra fejlesztésével;
  • Környezetvédelemmel kapcsolatosan a munkatársak magas szintű szakmai támogatása;
  • Alvállalkozók szakmai koordinálása és felügyelete;
  • Kapcsolattartás a magyar hatóságokkal;
  • Hatósági ellenőrzéseken való megfelelés érdekében az ellenőrzésekre való felkészülés, feladatok koordinálása az érintett társterületek bevonásával;
  • Beruházások EHS szempontú előkészítése, a kivitelezés során az előírások betartatása;
  • 5 fő szakirányú végzettséggel rendelkező munkatárs munkájának szakmai koordinálása.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Felsőfokú munkavédelmi és/vagy környezetvédelmi szakmérnöki végzettséged van;
  • Aktív angol vagy német nyelvtudással rendelkezel;
  • Gyártó/termelővállalatnál EHS területen legalább 5 éves szakmai tapasztalatot szereztél;
  • ISO 45001 szabványismerettel rendelkezel, részt vettél a bevezetésében vagy koordináltad azt részben vagy egészben;
  • Határozott a fellépésed, jó kommunikálsz, terhelhető vagy;
  • Kis létszámú csapat irányításában van már tapasztalatod.

Ha Rád esik a választásunk, munkádat:

  • Versenyképes vezetői csomaggal díjazzuk!

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Jelentkezéseket e-mailben várjuk! e.csaszar@preccast.hu

Egyéb munkák ebben a kategóriában