• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

CNC karbantartó

Vállalatunk több mint 1.100 főnek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több mint negyed évszázada. A német Wolf csoport leányvállalata, a Prec-Cast Öntödei Kft.  Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója.

Tudtad, hogy…

  • vállalatunk több, mint 30 éves?
  • termékeink prémium és luxusautókba kerülnek beépítésre (BMW, Mercedes, Audi)?
  • miénk a jövő, hiszen a könnyű alumínium termékek elengedhetetlenek az elektromos autók számára (BMW i3, BMW i8)?
  • gyártásunk jelentős része már öntőrobotokkal folyik?
  • megmunkáló üzemünkben 46 automata berendezés, valamint csiszolórobotok vannak?
  • a tulajdonos beruházásainak köszönhetően Európában egyedülálló technológiával rendelkezünk?

Tapasztalt munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Az eseti és tervezett standard karbantartási, javítási feladatok végzése;
  • Előírt dokumentációs feladatok végrehajtása;
  • Sűrített levegő hálózat és szerelvényeinek javítása;
  • Gépek berendezések mechanikus és pneumatikus elemeinek karbantartása, javítása;
  • Hibakeresés, analizálás, megfelelő alkatrész hiányában alternatív megoldás kidolgozása.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Gépész vagy lakatos középfokú végzettséged van;
  • Önállóan elvégzed a hibakeresést, javítod a hibát, szükség esetén alternatív megoldást dolgozol ki;
  • CNC megmunkáló gépek, és nyomáspróbázó berendezések karbantartásában szerzett szakmai tapasztalatod előnyként értékeljük;
  • Pontosan, precízen, fegyelmezetten, felelőségteljesen végzed a munkád.

Ha Rád esik a választásunk, munkádat:

  • Versenyképes jövedelemmel;
  • Munkába járás támogatásával;
  • Stabil munkahellyel, szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséggel díjazzuk.

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Jelentkezéseket e-mailben várjuk! job@preccast.hu

Egyéb munkák ebben a kategóriában