• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

CNC gépbeállító

Vállalatunk több mint 1.100 főnek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több, mint negyed évszázada. A német Wolf csoport leányvállalata, a Prec-Cast Öntödei Kft.  Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója.

Tudtad, hogy…

  • vállalatunk több, mint 30 éves?
  • termékeink prémium és luxusautókba kerülnek beépítésre (BMW, Mercedes, Audi)?
  • miénk a jövő, hiszen a könnyű alumínium termékek elengedhetetlenek az elektromos autók számára (BMW i3, BMW i8)?
  • gyártásunk jelentős része már öntőrobotokkal folyik?
  • megmunkáló üzemünkben 46 automata berendezés, valamint csiszolórobotok vannak?
  • a tulajdonos beruházásainak köszönhetően Európában egyedülálló technológiával rendelkezünk?

Tapasztalt munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok, amelyek Rád várnak:

  • Gépek beállítása gépbeállító-, vagy technológiai-lap alapján;
  • Folyamatparamétereket mérő berendezések működésének ellenőrzése (nyomásmérő órák; időkapcsolók);
  • Gyártásindítás mérésekkel;
  • Készülékek és szerszámok felhelyezése és leszerelése;
  • Forgácsolószerszámok cseréjének elvégzése (törés, sérülés esetén);
  • CNC programok írása és programok kezelése, mentése az információs rendszerben;
  • A termelő berendezéseken keletkezett zavarok elhárítása;
  • KVP, FMEA, 8D, hibaelemzés és egyéb minőségügyi technikák csapatmunkában történő folyamatos megvalósítása.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Gépész, vagy egyéb műszaki középfokú végzettséged van;
  • Jártas vagy az önálló hibakeresésben, szükség esetén alternatív megoldás kidolgozásában;
  • CNC megmunkáló gépek, és nyomáspróbázó berendezések karbantartásában szerzett szakmai tapasztalatod előnyt jelent, illetve a CNC programozó végzettséget is előnyként kezeljük;
  • Munkádat pontosan, precízen, fegyelmezetten, magas fokú felelősségtudattal látod el.

Ha Rád esik a választásunk, munkádat:

  • Versenyképes jövedelemmel;
  • Munkába járás támogatásával;
  • Stabil munkahellyel, szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséggel díjazzuk.

Bér megegyezés szerint!

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Jelentkezéseket e-mailben várjuk! job@preccast.hu

Egyéb munkák ebben a kategóriában