• Deutsch
  • English
  • Hungary
  • Chinesisch

Beszerzési vezető

Vállalatunk több mint 1.100 főnek teremt stabil munkahelyet és családjuknak biztos megélhetést több mint negyed évszázada. A német Wolf csoport leányvállalata, a Prec-Cast Öntödei Kft.  Sátoraljaújhely és a régió legnagyobb munkáltatója.

Tudta Ön, hogy…

  • vállalatunk több, mint 30 éves?
  • termékeink prémium és luxusautókba kerülnek beépítésre (BMW, Mercedes, Audi)?
  • miénk a jövő, hiszen a könnyű alumínium termékek elengedhetetlenek az elektromos autók számára (BMW i3, BMW i8)?
  • gyártásunk jelentős része már öntőrobotokkal folyik?
  • megmunkáló üzemünkben 46 automata berendezés, valamint csiszolórobotok vannak?
  • a tulajdonos beruházásainak köszönhetően Európában egyedülálló technológiával rendelkezünk?

Tapasztalt munkatársunkat keressük az alábbi munkakörbe:

BESZERZÉSI VEZETŐ

Feladatok, amelyek Önre várnak:

  • Felügyeli a beszerzések teljes folyamatát;
  • Az 5 fős beszerzési csapat szakmai vezetése, napi operatív munkájuk koordinálása, támogatása;
  • Szoros kapcsolatot tart a német anyavállalat stratégiai beszerzésével;
  • Alternatív beszerzési források felkutatása;
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Beszállítók előválasztása, kiválasztása, auditálása, szerződések előkészítése;
  • Beszerzési kiírások, pályázatok, tenderek előkészítése, lebonyolítása;
  • Ártárgyalások lebonyolítása;
  • A beszállításokhoz kapcsolódó számlák ellenőrzése, jóváhagyása;
  • A verseny- és piaci helyzetek figyelemmel követése, illetve értékelése, piaci elemzések készítése.

Önt keressük, amennyiben:

  • Felsőfokú műszaki/gazdasági végzettséggel rendelkezik;
  • A többnyire műszaki beszerzések miatt a műszaki rálátás, műszaki érzék nélkülözhetetlen;
  • Termelő/gyártó vállalatnál szerzett beszerzési tapasztalatot, ahol 4-5 fős csoport munkáját koordinálta;
  • Tárgyalóképes, elsősorban német nyelvtudása van (ha csak angolul beszél, akkor is várjuk az önéletrajzát);
  • Dolgozott már valamilyen vállalatirányítási rendszerben;
  • Megoldásorientáltan gondolkozik, képes összetartani és motiválni a csapatát.

Amennyiben Önre esik a választásunk:

  • Versenyképes vezetői csomagot kínálunk (céges autó, mobiltelefon).

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

Jelentkezéseket e-mailben várjuk! e.csaszar@preccast.hu

Egyéb munkák ebben a kategóriában